Tjedni raspored  

PONEDJELJAK, 12.11.:
Sv. Jozafat, biskup i mučenik

  • 19.30 sati - zbor mladih u Jugendräume u Waiblingenu

SRIJEDA, 14.11.:
Sv. Nikola Tavelić, prezbiter i mučenik

  • 17.00 sati - vjeronaučna pouka u Bibliothek St. Johannes u Backnangu
  • 19.15 sati - sjednica pastoralnoga vijeća sveti Ante Padovanski u Konferenzraum, Marienburgerstr. 5 u Backnangu

ČETVRTAK, 15.11.: 1. dan duhovne priprave
Sv. Albert, biskup i crkveni naučitelj

  • 18.00 sati - sveta ispovijed
  • 18.30 sati - sveta misa i euharistijsko klanjanje u crkvi St. Antonius u Waiblingenu
  • 19.15 sati - sjednica pastoralnoga vijeća sveti Nikola Tavelić u Jugendräume u Waiblingenu

PETAK, 16.11.: 2. dan duhovne priprave
Sv. Margareta Škotska

  • 18.00 sati - sveta ispovijed
  • 18.30 sati - krunica sv. Nikoli Taveliću i sveta misa u crkvi St. Antonius u Waiblingenu
  • 19.30 sati - mješoviti zbor u Jugendräume u Waiblingenu

SUBOTA, 17.11.:
Sv. Elizabeta Ugarska, redovnica

  • 10.00 sati - vjeronaučna pouka u Jugendräume u Waiblingenu
  • 10.50 sati - dječji zbor
  • 11.00 sati - dječji folklor

NEDJELJA, 18.11.:
33. nedjelja kroz godinu

  • 10.30 sati - Backnang, Christkönig
  • 12.00 sati - Waiblingen, St. Antonius - DAN ŽUPE
  • 13.00 sati - nedjeljno poslijepodne u Antoniussaal u Waiblingenu
   

Pogled unaprijed  

  • 18.11.2018.
    Dan župe u Waiblingenu (Tavelićevo)
  • 1.12.2018.
    Nikolinje u Bürgerhaus Rommelshausen
  • 15.12.2018.
    Božićna tombola za djecu
  • 22.12.2018.
    Božićna sveta ispovijed u Waiblingenu
  • 24.12.2018.-4.1.2019.
    Božićni praznici
  • 6.3.2019.
    Pepelnica, početak korizme
  • 13.4.2019.
    Uskrsna sveta ispovijed
  • 21.4.2019.
    Uskrs
  • 2.6.2019.
    Prva sveta pričest
  • 9.6.2019.
    Duhovi
  • 14.7.2019.
    Misa zahvalnica i ljetna proslava
  • 17.11.2019.
    Dan župe u Waiblingenu (Tavelićevo)
  • 21.12.2019.
    Božićna sveta ispovijed u Waiblingenu
   

Na području naših Hrvatskih katoličkih zajednica održava se Hrvatska dopunska škola po sljedećem rasporedu:

  • Ponedjeljak (16.00 - 17.30 sati):

Zeppelinschule, Thomas-Mann-Straße 51, 70734 Fellbach

  • Utorak (14.30 - 17.00 sati):

Turmraum Kastenschule, Bahnhofstraße 43, 71364 Winnenden

  • Srijeda (15.30 - 17.00 sati):

Schillerschule, Obere Bahnhofstraße 3, 71522 Backnang

  • Četvrtak (14.30 - 16.30 sati):

Staufer Gymnasium, Mayenner Str. 30, 71332 Waiblingen

  • Petak (14.00 - 16.00 sati):

Staufer Gemeinschaftschule, Mayenner Str. 32/2, 71332 Waiblingen

Za sve potrebne informacije obratite se učiteljici Sandri Kovačić (Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!)

   

Župni list  

Luc 211 212

   

   

Posjetitelji  

Danas 13

Jučer 82

Tjedan 339

Mjesec 1199

Ukupno 48716

   
© Hrvatske katoličke zajednice sveti Nikola Tavelić - Waiblingen i sveti Ante Padovanski - Backnang